Купити продукти з Польщі: швидка доставка, висока якість, краща ціна

Дата: 23.05.2021 14:36Переглядів: 33
Купити продукти з Польщі: швидка доставка, висока якість, краща ціна

Купити продукти з Польщі зі швидкою доставкою, високою якістю та найкращою ціною.

Якщо можна про будь-яку кухню сказати, що вона зігріває душу, то це однозначно польська кухня. М'яса, сири, вершки - все це робить її поживною, ситною яка піднімає настрій. Харчова продукція в Польщі відрізняється дуже високою якістю. Причиною цього є історичні традиції сільського господарства і строгий контроль нормативів в ЄС. Сири, ковбаси та кондитерські вироби з Польщі давно завоювали любов українців. Тепер делікатеси можна замовити в Luxwood, що здійснює доставку продуктів з Польщі.

Особливості національної польської кухні

Польща - це країна з багатою історією і безліччю цікавих традицій, в тому числі й гастрономічних. Її національна кухня досить ситна і калорійна. Основу страв складають м'ясні продукти у вигляді різноманітних ковбас, купити які можна на нашому сайті.

Варто зазначити, що на формування національної польської кухні впливали кулінарні звичаї відразу кількох народів: литовців, мадярів, татар, вірмен і євреїв. При виготовленні фірмових продуктів використовуються унікальні «фішки». Саме тому делікатеси Польщі не схожі на вироби з інших країн. Вони відрізняються насиченим смаком, вишуканим ароматом і натуральним складом.

Хочете приготувати національні польські страви прямо на своїй кухні? Тепер це стало можливим завдяки Luxwood, де можна замовити унікальні інгредієнти для своїх кулінарних експериментів.

Чому польські продукти користуються великою популярністю у всьому світі

Не секрет, що протягом довгого часу їздити за продуктами до Польщі, було дуже вигідно. Це пояснюється високою якістю товарів і їх низькою вартістю. У даній країні виготовляються найрізноманітніші продукти. Серед них є оригінальні вироби, про які невідомо українцям, оскільки вони не продаються в наших супермаркетах. Такі продовольчі товари стануть кращим рішенням, якщо Ви хочете здивувати гостей.

Висока якість продуктів обумовлено суворим контролем харчового сектора з боку держави. В Європі встановлені досить суворі стандарти, недотримання яких тягне великі штрафи, а також заборона на подальшу діяльність. Тому на ринку залишаються тільки відповідальні виробники, продукція яких відповідає світовим стандартам якості, а часто і перевершують їх. Саме такі вироби Ви знайдете в нашому каталозі продуктів з Польщі.

Склад продукту

На особливу увагу заслуговує складу польських продуктів. У ньому відсутні хімічні сполуки й синтетичні речовини, що робить делікатеси повністю безпечними для здоров'я. Крім того, багато інгредієнтів вирощені на власних плантаціях і фермах.

Для термічної обробки інгредієнтів в Європі використовується щадна технологія. Вона дозволяє зберегти максимум мікро- і макроелементів, вітамінів, а також інших цінних речовин. Такі продукти не тільки смачні, але і корисні. Вони стануть чудовою основою для здорового харчування, вигідно урізноманітнивши ваш раціон.

Вишукані делікатеси для всієї родини

Багато хто помилково вважає, що делікатеси коштують дуже дорого. Це найпоширеніша помилка. Продукти з Польщі найкраще тому підтвердження. У нас Ви можете придбати оригінальні делікатеси за низькими цінами. Багато з них входять в рейтинг найсмачніших і якісних продуктів Європи. Наприклад, ковбаса «Живецька Zywiecka від виробника Wedlin». Вона виготовляється з добірної свинини (з шинкою). У м'ясо додають натуральні спеції, традиційно коптять дубовим вільховим димом, після чого випікають в печі з деревним паливом.

Ще одним продуктом з оригінальним смаком є ​​ніжний крем сир з лососем Norweski. Унікальність продукту полягає у відсутності в ньому цукру і солі, що робить його корисним для здоров'я. Навіть прості бутерброди з таким сиром стануть «родзинкою» вашого меню.

Неможливо встояти й перед соковитою м'якоттю манго Limpol Mango pulp (Alphonso). Даний продукт володіє неймовірно фруктово-екзотичним виразним смаком і наливною золотисто шафрановою текстурою. Це справжні ласощі для вашого столу.

Доставка свіжих продуктів з Польщі

Luxwood - це інтернет-магазин, який займає лідируюче місце на ринку європейських продовольчих товарів. У нас, Вас чекає величезний вибір виробів, серед яких продукти таких категорій:

  • сир;
  • мюслі;
  • консервовані вироби;
  • молочна продукція;
  • напої;
  • ковбаса;
  • солодощі.

Всі товари поставляються безпосередньо від виробника. Це дозволяє нам встановлювати низькі ціни на якісні продукти. Ми ретельно стежимо за терміном служби виробів, тому гарантуємо Вам доставку свіжих і смачних делікатесів.