Luxwood - зручний і практичний продуктовий інтернет-магазин, що пропонує можливість замовляти все, що необхідно для вашого столу під будь-який настрій!! Ми імпортуємо понад 1000 продуктів безпосередньо з Італії, Іспанії, Австрії, Франції, Польщі, Німеччини та США. Ми ретельно підбираємо продукти з Європи, а також наших постачальників, щоб забезпечити їх якість та походження. 

   Хоча транспортні та митні збори впливають на наші ціни, ми зробили все можливе, щоб ціни були розумними і доступними, щоб ми пропонували найкращу ціну і робили ці продукти доступними для всіх як оптом, так і в роздріб. 

   Ми будемо регулярно пропонувати найкращий асортимент та найкращу ціну, нашим постійним клієнтам.  Щоб скористатися перевагами, ми рекомендуємо Вам залишатися в курсі, підписавшись на нашу розсилку, часто відвідуючи наш каталог продукти з Європи або ж за посиланням на телеграм канал "Товари з Європи" і слідуючи за нами в пошуках найкращих та популярних продуктів з цілої Європи.


Ми економимо ваш час.

Ми економимо ваш час!

Ми намагаємося доставляти товари в максимально короткий термін. Відправлення товарів відбувається в той же день коли Ваше замовлення було оформлено та прийняте менеджером з продажу.


Ми з економимо ваші гроші..

Ми з економимо ваші гроші!

Наші ціни є одними з найбільш привабливих та конкуретних на ринку України, тому Вам не доведеться переплачувати іншим компаніям за один і той же товар.

У нашому інтернет магазині широкий асортимент!

У нашому інтернет магазині широкий асортимент!

Продукти з Європи - це якісні товари за доступними цінами, які може дозволити собі кожен.


Ми на відмінно виконуємо свою роботу

Ми на відмінно виконуємо свою роботу!

Час і місце доставки завжди попередньо обговорюються, а товари перевіряються і дбайливо упаковуються.


 

   У нас є спеціальна команда досвідчених людей, щоб Ви отримали найкращий сервіс.  Ми пишаємося нашими широкими діапазонами і нашою точністю доставки навіть у найвіддаленіші куточки України. Ми постійно прагнемо надати саме те, що потрібно нашим клієнтам.

   Таким чином, ми - ваш універсальний магазин для задоволення всіх ваших потреб в якісних продуктах з Європи як оптом, так і в роздріб. Ми допомагаємо відрізнити Вас від конкурентів і забезпечуємо правильний асортимент для Вас та ваших магазинів.

Дякуємо що ви з нами! Успіхи в покупках!